O nás

Úvod / O nás

Kto som?

Máte problemový strom na nedostupnom mieste, kde je technika úplne bezradná? Máme pre vás riešenie.

Som certifikovaný pracovník European Treeworker (ISA, EAC arbiculture) v oblasti pílenia, obrezávania, ošetrovania a zaisťovania koruny stromov a drevín.

Absolvujem zásahy, ktoré napomáhajú regenerácií a ďalšiemu úspešnému rastu stromu. K svojej práci využívam profesionálne horolezecké vybavenie určené na zrezávanie, ošetrovanie a zaisťovanie stromov.

Neviete si dať rady so záhradkou? Navrhnem, doporučím, predvediem vizualizáciou vaše nové miesto na dobitie energie.

Ste pracovne vyťažený a nemáte už čas navyše sa starať o vašu záhradku? Robím kompletnú údržbu veškerej zelene. (Od strihania kríkov, kosenia trávy až po postreky proti insektu).

Ak máte v tejto oblasti núdzu o špecialistu, som vám plne k dispozícií. V tejto profesií sa pohybujem desať rokov a škodovosť je takmer nulová.

Čo o nás hovoria naši klienti?

 • Potvrdzujem, že vykonané práce boli zrealizované v požadovanej kvalite zodpovedajúcej požiadavkám predpísaných technických noriem a v súlade s obchodnými podmienkami Zmluvy. Práce boli vykonané v primeranom čase, pričom ani po ukončení trvania projektu nevznikli žiadne skutočnosti, ktoré by negatívne vplývali na možnú budúcu spoluprácu.

  Mesto - Brezová pod Bradlom
 • Veľmi seriózne jednanie, dobrá komunikácia, dodržanie termínu. Čistá, pekná a bezpečná práca. Oceňujem prístup pracovníkov. Odborne poradenstvo na úrovni. Maximálna spokojnosť.

  Prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov.

  Zlaté Moravce - Reštaurácia RIO
 • Firmu sme oslovili už druhý krát a opäť nesklamali. Ako zákazník si cením serióznosť pri komunikácií, dodržiavanie dohodnutých termínov, profesionálne vystupovanie a nakoniec aj samotnú kvalitu práce. Môžem iba odporúčať.

  Bratislava Nové Mesto - Ivan Hartl
 • Skvelá práca. Od nacenenia až po odvedenie práce. Oceňujem odborné rady a profesionálny prístup. Snažia sa urobiť pre zákazníka maximum.

  Senec - Ing. Pavol Drábik